AKTUALIZACE - 24.03.2020

 

Vážení obchodní partneři,

 

jak jste se jistě dozvěděli z médií, italská vláda nařídila dočasně zastavit jakoukoli výrobu v Itálii, která není nezbytná pro zaručení životně důležitých výrobků a služeb. Toto posílené opatření v boji proti Covid-19 platí okamžitě a prozatím bude platné do 3. dubna. 

Na základě tohoto nařízení musíme od dnešního dne zastavit výrobu v továrnách Artemide Pregnana a Telgate. Existující objednávky však budou vybírány a odesílány z italského centrálního skladu až do příští středy.

 

 

Naštěstí naše evropská výrobní síť v současné době zajišťuje pokračování výroby v továrnách ve Francii a v Maďarsku / v níž se vyrábí velká část kolekce Design a Architectural.

Chtěli bychom vás proto požádat o pochopení v této komplikované situaci. Dodací lhůty budou o něco delší, ale ujišťujeme vás, že uděláme vše pro to, aby se zpoždění snížilo na minimum.

S pozdravem

celý tým Artemide

19.03.2020

 

Vážení obchodní partneři,

 

Vzhledem k současné výjimečné situaci způsobené Coronavirem v Evropě a zejména v Itálii bychom vás chtěli informovat o současné situaci v naší mateřské společnosti v Pregnana. 

 

Kromě zajištění dodávek je nejvyšší prioritou zdraví všech našich zaměstnanců. Cílená preventivní opatření minimalizují riziko tím nejlepším možným způsobem a naštěstí v naší společnosti zatím nedošlo k žádnému podezření na případ Covid-19.

 

Výroba

Skutečnost, že Artemide vyrábí výhradně v Evropě, nás v současné době staví do pozice, že dokážeme včas udržovat výrobní a procesní objednávky. Kromě toho jsme v tuto chvíli nezaznamenali žádná zpoždění od našich dodavatelů.

 

Dodání

Výrobky Artemide se převážně přepravují ekologicky a to vlakem. Železniční nákladní doprava v současné době funguje bez jakýchkoli omezení. Z důvodu dalších opatření a přísnějších hraničních kontrol dochází pouze ke zpoždění asi 3 - 4 dny.

Jelikož je v současné době obtížné předvídat další vývoj v Evropě, doporučujeme všem zákazníkům naplánovat dlouhodobé a včasné objednávky. To je jediný způsob, jak můžeme dnes plně využít výrobní kapacity a čelit možným budoucím potížím s dodávkami.

O dalších případných změnách vás budeme informovat.

 

A na závěr, abychom to ukončili pozitivně:

Dobré partnerství se osvědčuje zejména v těžkých dobách. Všichni si užívejme a važme život se vším co přináší. A pokud si posvítíme na lepší zítřky, tak nejlépe se svítidly Artemide :-)

 

 

S pozdravem

celý tým Artemide