NH

nejčistší kolekce!


Neri&Hu


Lyndon Neri a Rossana Hu založili v roce 2004 společnost Neri & Hu Design and Research Office. Sídlo se nachází v Šanghaji a další kancelář v Londýně. Společnost pracuje v mezinárodním měřítku a poskytuje služby v oblasti architektury a také ve vlastním designu výrobků.


Neri&Hu pevně věří v jedinečnost každého projektu a proto je kladen velký důraz na výzkum, kritické zkoumání specifik, místo, funkci a historii. Na základě výzkumu je možné ukotvit do každého projektu různé detaily, materiály, formy světla... jednodušeji než se přizpůsobit formálnímu stylu.


Neri&Hu + Artemide

Máte rádi design? Já myslím, že ano!

Proto ve směsi tradice a inovace vznikla kolekce NH. Ideální pro vytváření lehkých kompozic, které oživí jakýkoliv prostor.


Kolekce svítidel NH má dnes již mnoho různých typů, od závěsných, nástěnných...až po stolní! Podle mě je to jedna z nejčistších kolekcí Artemide.


Ocel a sklo, má nekonečné využití v různých typech interiéru a jde ruku v ruce s přírodou.


Pokud Vás kolekce zaujala, ale chtěli byste z ní vytvořit vlastní individuální instalaci s použitím svítidel nh, neváhejte se na nás obrátit! Spolu určitě něco vymyslíme :-)


#design Neri&Hu