Artemide

Pregnana, Milanese


1960


Inovace, výzkum, digitalizace, výroba, odpovědnost za životní prostředí: to jsou jen některá klíčová slova našeho závazku.


90. léta přinesla pro Artemide označení „The Human Light“.

Toto označení deklaruje hodnotový přístup k projektu, vedený nejen vědeckým výzkumem a technickou odborností, ale také humanistickým a etickým přístupem.Na základě tohoto ekosystému, dbáme na životní prostředí a jeho zdroje. Jen tak můžeme dosáhnout lepší kvality života.

Světlo ovlivňuje psychologickou a fyziologickou pohodu, jde ruku v ruce s přírodou a je také prostředkem komunikace, která může poskytnout nové zážitky a emoce k přeměně každého prostoru na místo, kde lidé chtějí žít.


Produkce Artemide je známá svými vysoce inovativními postupy v kombinaci s tradičními řemeslnými technikami, jako je například foukání skla.


Stále přibývající vyšší nároky výrobních procesů s cílem efektivity a udržitelnosti je pro společnost Artemide klíčovou oblastí investic, což přispělo k pozici vedoucího inovátora.


Celá kolekce Artemide je výrazem zodpovědného a pečlivého designu.

Artemide se zavazuje k neustálému výzkumu ve snaze vytvořit osvětlovací systémy, které poskytují lepší alternativu k tomu, co již existuje.

Inovace je inspirována skutečnými hodnotami s několika patenty, které jsou okamžitě použity ve výrobcích.


Naše společnost pracuje s certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001.